Monday, August 06, 2007

Google Toolbar and Pars Translator

تولبار گوگل یکی از ابزارهای مناسب برای افرادی است که گردش در اینترنت به یکی از عادتهای روزمره آنها درآمده است. یکی از امکاناتی که این تولبار در اختیار ما قرار می دهد، استفاده از دکمه های از پیش تعریف شده آن است.
در حال حاضر امکان استفاده از سرویس ترجمه متن با کمک مترجم پارس در این تولبار مفید ایجاد شده است.
در صورتیکه این تولبار بر روی کامپیوتر شما نصب شده است می توانید براحتی دکمه مترجم پارس را به تولبار گوگل خودتان اضافه کنید و در هر صفحه اینترنت که هستید با انتخاب متن یا کلمه و کلیک بر روی دکمه مترجم ترجمه آنرا مشاهده کنید.
علاوه بر این می توانید با وارد کردن متن در محل جستجوی این تولبار و کلیک بر روی دکمه مترجم، معنی یا ترجمه آنرا مشاهده کنید.

توضیح: متاسفانه در حال حاضر نصب تولبار گوگل از طریق سایت گوگل برای افرادی که در ایران هستند، امکانپذیر نیست. بنابراین یک کپی از این تولبار مفید در آدرس زیر قرار داده شده است تا در صورتیکه این تولبار را تابحال نصب نکرده اید بتوانید از آن استفاده کنید.
نصب تولبار گوگل
نصب دکمه مترجم پارس

Labels: , ,

Saturday, October 28, 2006

دادستان کل کشور بر لزوم برخورد قاطع با سارقان محصولات فرهنگی تاکید کرد - Irna

دادستان كل كشور برخورد قاطع با سارقان محصولات فرهنگي و نرم‌افزاري را مورد تاكيد قرار داد و گفت: تضعيف نظام سالم توليدات نرم‌افزاري موجب خدشه‌دار شدن اعتبار بين‌المللي ملت ايران و سلب اعتماد عمومي مي‌شود.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي دادستاني كل كشور، آيت الله دري نجف آبادي در ديدار اعضاي هيات موسس مجمع ناشران الكترونيك با وي افزود: زيبنده ملت سرافراز و مومن ما نيست كه عده‌اي عناصر فرصت طلب با زير پا گذاشتن ضوابط و استفاده از روش‌هاي غير اخلاقي اقدام به سرقت محصولات نرم- افزاري و خدشه بر مالكيت معنوي كنند.

Tuesday, October 03, 2006

Mohammad Nazemi Ardakani -Translated by Pars Translator

Cooperatives Minister Mohammad Nazemi-Ardakani has called on the banking sector to ease formalities when it comes to extending financial

facilities to cooperatives, a morning daily wrote on Monday .

محمد ناظمي اردكاني وزير تعاون بخش بانكداري دعوت كرده است كه تشريفات قانوني

آرام بكندموقعيكه آن براي تمديدكردن تسهيلات مالي به تعاون ، يك نوشته شده

صبح روزانه در دوشنبه بشود