کرک مترجم پارس

 

اطلاعیه عمومی
فریب مراکز توزیع غیرمجاز محصولات نرم افزاری را نخورید!
کرک مترجم پارس – مترجم پارس قفل شکسته – کراک مترجم پارس – مترجم پارس بدون قفل

چند وقتی است در اینترنت مشاهده می شود که برخی افراد سودجو و قانون گریز اقدام به توزیع و فروش غیرمجاز برخی از نگارش های قدیمی و یا با ادعای واهی ارائه آخرین نگارش نرم افزار مترجم پارس تحت عناوین " کرک مترجم پارس – مترجم پارس قفل شکسته – کراک مترجم پارس – مترجم پارس بدون قفل" می نمایند و با پیشنهاد قیمت نازل سعی بر فریب خریداران دارند.

بدینوسیله به اطلاع همگان می رساند که این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال نرم افزارهای تقلبی غیرمجاز و مشکل دار ارائه شده را ندارد و در صورت شناسایی این افراد، موضوع قابل پیگرد قانونی است توصیه می شود که مورد فریب این مراکز و افراد واقع نشوید و پول و وقت گرانبهای خود را با خرید نرم افزار های تقلبی هدر ندهید.

در صورتیکه می خواهید برنامه مترجم پارس را آزمایش کنید، می توانید بسادگی از طریق سایت مترجم پارس اینکار را انجام دهید. استفاده از سرویس ترجمه آنلاین مترجم پارس رایگان بوده و نیاز به ثبت نام ندارد.
شما می توانید از طریق ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی ، متن انگلیسی را به متن فارسی ترجمه کنید.

دقت فرمایید که در زمان خرید از اصل بودن بسته نرم افزار اطمینان حاصل نمایید. بسته های نرم افزاری مترجم پارس تولید این شرکت همراه با کارت ضمانت نامه جهت ارائه خدمات پشتیبانی پس از فروش عرضه می شوند. در صورت هرگونه ابهام پیش از زمان خرید می توانید مراتب را با تماس تلفنی با مرکز شرکت مبنا و یا ارسال ایمیل جویا شوید:

شماره تلفن: تهران 88727300 و 88727283
پست الکترونیک (ایمیل): info (at) ParsTranslator.net

لازم به ذکر است که سازوکار اجرای قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار مصوب سال 1379 مجلس شورای اسلامی فراهم شده است و متخلفین این قانون، قابل پیگرد می باشند. از تمامی عزیزان هم وطن، انتظار داریم برای حفظ منافع خود و در جهت توسعه طرح های پژوهشی تحقیقاتی و فعالیتهای دانش محور داخل کشور ما را یاری رسانند .

با آرزوی موفقیت و سربلندی ایران و ایرانی
انتشارات مبنا رایانه پژواک
نشر الکترونیک و تولید نرم افزار
صاحب امتیاز رسمی و انحصاری محصولات مترجم پارس
تهران – ایران
Custom Search 


نقشه سايت
حمايت كنندگان
محصولات
يادگيري الكترونيكي
پيشنهاد همكاري
مراكز ترجمه ماشيني
سايت هاي ايراني

فروشگاه
پرسش و پاسخ
سيستم مورد نياز